הקלה על גזים אצל תינוקות עם נדנדה לתינוק

ללא ספק תינוק חדש בבית הוא אור ושמחה בבית אך כמי שמבין ויודע לא תמיד הכל מואר וחייכני יש לא מעט זמנים בהם התינוק בוכה וכואב מסיבות שונות והעיקרית שבהם ובמיוחד ב 3 החודשים הראשונים היא גזים אצל תינוקות. אתם שואלים את עצמכם למה ולמה כמעט כל תינוק דווקא בתקופת חייו הראשונה צריך לסבול? ובכן גזים אצל תינוקות זה דבר נפוץ מאוד ולו בשל העובדה שהתינוק כבר אינו ברכם וכעת הוא אוכל או יונק בזכות עצמו, הדבר גורם לשינויים במערכת העיכול ואופן התמודדות עם האוכל שנכנס לבטן. נדנדה לתינוק ללא ספק היא הפתרון המושלם איתו תתמודדו עם גזים אצל תינוק והשאלה איך באמת נדנדה לתינוק, מוצר דיי פשוט מונע או מקל על הבטן הרכה והרגישה כל כל של התינוק? על כך וקצת יותר בהמשך.

איך נדנדה לתינוק עוזרת לנו להקלה על גזים אצל תינוקות?

נדנדה לתינוק פותרת א בעיית הגזים אך היא הרבה מעבר לכך. אולי ישמע לכם מוזר אבל תינוקות סובלים מאוד בחודשי חייהם הראשונים, הם נחשפים לאין סוף גירויים חדשים שהופכים את היום יום שלהם לחווייתיים ביותר, אולי הם לא יזכרו זאת בעוד חצי שנה אך ללא ספר עיצוב האינסטינקטים שלהם ואפילו השפה בה ידברו בעתיד כולם נחקקים דווקא בחודשים הראשונים. אחד מהשינויים הבולטים הם במערכת העיכול. כולם יודעים ששלושת החודשים הראשונים הם אלו המלווים בכאבי בטן, גזים אצל תינוקות, חוסר שקט ולא מעט שעות שינה. נדנדה לתינוק באת לתת על כך מענה ובעצם מאפשרת לתינוק להירגע ולהפיג את הגזים בצורה יחסית מהירה יותר. אתם בטח שואלים איך זה עובד? התשוב הפשוטה… ראשית נלמד כי ערסול אותה תנועה מצד לצד היא זו שמרגיעה את התינוק מהסיבה שהערסול מדמה את הרחם בו שהה התינוק במשך חודשי ההריון.  התינוק עם לידתו התחיל לינוק ולאכול והבטן שאינה מורגלת לכך מייצרת גזים. הגזים יוצרים לחץ ומיכאן כאבי הבטן. התוצאה היא – תינוק בוכה. יש כמה דרכים להקל על התינוק, אחת מהן היא להחזיק אותו שכוב על הבטן על האמה שלכם, תוך כדי תנועת ערסול התינוק נרגע אולם לא תמיד אפשר להחזיק אותו על הידים, לא תמיד זה נוחח ומומלץ למנוע הרגלים של “ידיים” אצל תינוקות, לכן נדנדה לתינוק היא פתרון מעולה, יש הקוראים לה גם טרמפולינה לתינוק אך זה לא באמת משנה מה השם אלא מה אותה נדנדה לתינוק עושה, העיצוב היחודי של התושבת מאפשר לתינוק לשכב בחצי ישיבה ובאופן זה מופעל לחץ קל על הבטן, כך ניתן להקל על כאבי הבטן. יש מגוון סוגים של נדנדות לתינוקות וחשוב לבחור אחת שתשמש אתכם גם לאחר 3 החודשים הראשונים, נדנדה לתינוק מעץ מלא תחזיק מעמד לטווח ארוך ותוכלו לשדרג ולהוסיף עליה בובות, צעצועים ואמצעי גירוי שונים נוספים.

היתרונות של נדנדה לתינוק מעץ טבעי

מי שרק נולד לו תינוק יודע ומכיר את תחושת החוסר אונים מול הבכי של תינוק הסובל מגזים, אך דעו כי לא רק הגזים הם הגורמים לבכי, יש סיבות רבות אחרות. לעיתים אלו יהיו כאבי שיניים, פעמים אחרות הגעגוע לרחם או אפילו הקושי להירדם. כל סיבה של תהיה לרוב אסיפת התינוק ועירסולו תתן לו את הרגשת הרוגע שהוא מחפש. ולכם נדנדה לתינוק בזכות העיצוב הייחודי תיתן את המענה על הצורך הזה אולם עם תבחרו נדנדה מעץ טבעי תבטיחו לעצמכם אורך חיים ארוך עם מינימום בלאי, העץ הטבעי משתלב עם כל סוג של ריהוט ונחשב לחומר גלם טבעי ( לא פלסטיק או מתכת) השילוב של עץ טבעי עם בד משובח יתנו לתינוק שלכם את ההרגשה הטובה ביותר והקרובה ביותר למה שהרגיש כאשר היה ברחם. ואם תרצו למקסם את הנוחות עבור התתינוק שלכם אנו ממליצים להשכיב אותו בחדר שאין בו אור יום, זאת על מנת לדמות את הלילה. כאשר יש חושר המוח מפריש הורמון שעוזר לתינוק להירדם. את האפלת החדר תוכלו להשיג על ידי סגירת התריסים או התקנת וילון גלילה שאיתו תוכלו לווסת את כמות האור הנכנסת אל החדר. כמו שאומרים כל האמצעים מקדשים את המטרה והיא לאפשר סביבה נוחה ומרגיעה לתינוק שלכם על מנת שיוכל להירדם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות