התינוק לא נרדם - הפתרון ערסל לתינוק

מחקרים רבים מראים שיש כמה נקודות אושר והארה אמיתיות בודדות בחיינו, נכון שיש כאלו מאושרים בכל רגע נתון אך האושר האמיתי הוא אותו שבריר שנייה שבו המוח שלכם מתנתק מכל דבר גשמי, מתעלם מכל היבט או אלמנט שקיים ומגיע לרגע, אותו רגע בודד לאושר עילאי.

אחד מרגעים בודדים אלו הוא רגע הלידה, או לדייק יותר הרגע הראשון בו האם רואה לראשונה את פרי בטנה ( ללא קשר אם הלידה טבעית או בניתוח). נכון שיהיו לא מעט ימים בהם נביט בעגה לתינוק שלנו שנח לו ברוגע בתוך ערסל לתינוק, כולו רגוע ורפוי שקוע בשינה מלאת חוויות, אך המוח המתעתע שלנו מיד לאחר אותה אלפית שנייה של הלידה מתחיל עם מעכבי האושר הבלתי נמנעים ומציף את המוח שלנו בשאלות, בעיות, ומצבים שאינם בהכרח נכונים או אמיתיים.

הרגע בו האם רואה את התינוק נחשב לנקודת אור אחת מתוך בודדות. וממש כמו שאתם מתחילים עם הדאגות גם לרך הנולד לא חסר, המון שינויים, המון חוויות וללא ספק מעט מאוד שינה לכם – ההורים. 

ערסל לתינוק

רוצים לישון? ערסל לתינוק זה הפתרון, לכם וגם עבורו

ללא ספק הפתרון להרגעת התינוק הוא להשכיב אותו בתוך ערסל לתינוק שבו ירגיש נוח ונעים. להזכירכם האושר הגדול ביותר הוא לידת התינוק שלנו, חמוד, קטנטן, חייכן וללא ספק גם בכיין.

ישנו מעין מנגנון הפעלה שמתחיל את הבכי דווקא שאתם רוצים לישון, לנוח. תינוק בוכה יכול להעיד על אין ספור גורמים כאשר רובם ניתנים לפתירה על ידי פעולה פשוטה או על ידי ערסל לתינוק. ראשית יצירת סביבה מרגיעה לתינוק ותחושת רוגע כללית היא פתרון אידיאלי, חשוב לציין כי שעות השינה חשובות מאוד לתהליך הגדילה וההתפתחות של התינוק ולכם התקנת וילון גלילה לחדר ילדים תמנע כניסת אור בזמן שנת הצהריים. למעשה מעין שחזור הנוחות שהייתה לו בבטן.

אמנם סביבה מרגיעה כמו בבטן אנו מבינים שאי אפשר לשחזר אבל יש פתרונות קלים ופשוטים יחסית שיתנו מרגוע לתינוק ולכם כאחד. הורים רבים ממהרים להרים את התינוק על הידיים או לנדנד אותו בעגלה על מנת לערסל אותו ולתת לו את הרגשת הרוגע, אולם צריך לזכור כי תינוקות מפתחים הרגלים, הרגלי שינה, הרגלי אכילה וכמובן אם תרגילו אותם לידיים בכל פעם שהם בוכים הרי שזה מה שידרש מיכם להרגיע אותם. לעומת זאת שימוש עם ערסל לתינוק הפך את נושא ההרגעה של תינוקות לעניין פשוט וקל הרבה יותר, ערסל לתינוק מרגיע ומשרה הרגשת נוחות. התינוק מהר מאוד נרגע ומפסיק לבכות. 

יתרונות נוספים של ערסל לתינוק

כבר הבנו שעל מנת שהתינוק שלנו יהנה וירגע מחוויות היום שלו אנו צרכים ערסל לתינוק אולם לא רק לשם כך הוא משמש, ערסל לתינוק מעוצב באופן כזה שהתינוק יושב בו בזווית ייחודית המקלה על פעולת המעיים, כפי שאתם יודעים החודשים הראשונים ובכל פעם שאתם משדרגים את התפריט של התינוק תופעת הגזים מהווה טריגר להיווצרות גזים וכאבי בטן, ובזכות ערסל לתינוק תנועת הנדנוד / ערסול מקלה על התינוק ומשחררת את הלחץ הנוצר בבטנו. דבר נוסף שהוא יתרון משמעותי שתמיד תוכלו לשדרג את הערסל על ידי תליית משחקים ודמויות שיפתחו את התינוק שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות